Panna Maria s Ježíškem
dřevo řezané, zlacené a polychromované, 19. století, výška 29,5 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Panna Maria s Ježíškem
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |